Home /Produkty /Pracovní obuv classic

Pracovní obuv pro lehké a středně těžké provozy

V naší nabídce naleznete pracovní obuv, která je vhodná pro lehké a středně těžké provozy jako jsou potravinářský, textilní, gastro a elektrotechnický průmysl či zdravotnictví. Pracovní a zároveň zdravotní obuv nabízíme v různém provedení i barvách. Pantofle, sandály, nazouváky, kotníkové boty nebo polobotky. Vyberte si pro svá chodidla maximální komfort!

Kompletní nabídka pracovní obuvi Prohlédněte si kompletní katalogový list, který si můžete stáhnout. Více info zde

 

Do práce pohodlně

 

Vyberte si kvalitní obuv, která má zvýšené ortopedické účinky a zároveň je stylová. Už žádné bolavé nohy z celodenního stání. Vracejte se domů s úsměvem a botami, které nebudete chtít vyzout. Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi poradíme s výběrem těch pravých bot pro vás.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Dámská a pánská obuv, kterou nebudete chtít vyzout

  • pantofle
  • sandály
  • kotníkové boty
  • polobotky

Bohatá nabídka toho nejpohodlnějšího

Boty do práce patří mezi ochranné pomůcky, které byste měli vybírat pečlivě. I bezpečnostní pracovní obuv by měla být komfortní, protiskluzová a se zvýšenými ortopedickými účinky! U nás si vyberete kvalitní kožené boty různých barev jako je bílá, černá nebo například hnědá.

Na léto i na zimu

Naše zdravotní antistatické ESD boty jsou vyráběny jako jarní, letní, podzimní i zimní. Díky tomu budou vaše chodila vždy v pohodlí a také v příjemné teplotě, která se přizpůsobí okolnímu prostředí. Mějte nohy v teple, příjemném chládku a především v kvalitní pohodlné obuvi.

Výběr toho nejlepšího

  • PU podešev
  • korková stélka
  • jiné

Pracovní obuv nejen pro zdravotníky, antistatická obuv, bezpečnostní boty nebo stylové vycházkové boty. Pánské i dámské, různé barevné provedení. Prodejce a výrobce kvalitních bot tipaboty.cz v Třebíči. Chtějte a mějte zdravá chodidla, která budou maximálně spokojená v pohodlných botách nejen v práci. Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a společně vybereme boty na míru vašim nohám. Pro zdravou chůzi!