Home /Produkty /Pracovní obuv

Pracovní obuv pro lehké a středně těžké provozy

V naší nabídce naleznete pracovní obuv, která je vhodná pro lehké a středně těžké provozy jako jsou potravinářský, textilní, gastro a elektrotechnický průmysl či zdravotnictví. Pracovní a zároveň zdravotní obuv nabízíme v různém provedení i barvách. Pantofle, sandály, nazouváky, kotníkové boty nebo polobotky. Vyberte si pro svá chodidla maximální komfort!

 

Do práce pohodlně

 

Vyberte si kvalitní obuv, která má zvýšené ortopedické účinky a zároveň je stylová. Už žádné bolavé nohy z celodenního stání. Vracejte se domů s úsměvem a botami, které nebudete chtít vyzout. Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi poradíme s výběrem těch pravých bot pro vás.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Dámská a pánská obuv, kterou nebudete chtít vyzout

  • pantofle
  • sandály
  • kotníkové boty
  • polobotky

Bohatá nabídka toho nejpohodlnějšího

Boty do práce patří mezi ochranné pomůcky, které byste měli vybírat pečlivě. I bezpečnostní pracovní obuv by měla být komfortní, protiskluzová a se zvýšenými ortopedickými účinky! U nás si vyberete kvalitní kožené boty různých barev jako je bílá, černá nebo například hnědá.

Na léto i na zimu

Naše zdravotní antistatické ESD boty jsou vyráběny jako jarní, letní, podzimní i zimní. Díky tomu budou vaše chodila vždy v pohodlí a také v příjemné teplotě, která se přizpůsobí okolnímu prostředí. Mějte nohy v teple, příjemném chládku a především v kvalitní pohodlné obuvi.

Výběr toho nejlepšího

  • PU podešev
  • korková stélka
  • jiné

Pracovní obuv nejen pro zdravotníky, antistatická obuv, bezpečnostní boty nebo stylové vycházkové boty. Pánské i dámské, různé barevné provedení. Prodejce a výrobce kvalitních bot tipaboty.cz v Třebíči. Chtějte a mějte zdravá chodidla, která budou maximálně spokojená v pohodlných botách nejen v práci. Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a společně vybereme boty na míru vašim nohám. Pro zdravou chůzi!