Home /Produkty /Antistatická obuv ESD

Antistatická obuv, se kterou elektrický výboj nemá šanci

Nutnost eliminace elektrického výboje na vašem pracovišti? S antistatickou ESD obuví od tipaboty.cz v Třebíči ano! Nabídneme vám zdravotní pracovní boty, které jsou kožené a vysoce kvalitní. V nabídce je dámská i pánská obuv se zýšenými ortopedickými účinky, díky které vám i dlouhé stání v práci přijde jako okamžik.

Kompletní nabídka pracovní obuvi Prohlédněte si kompletní katalogový list, který si můžete stáhnout. Více info zde

 

Bezpečnost na prvním místě

 

Protiskluzová antistatická ESD obuv, se kterou bude bezpečnost jistotou. Vybrat si můžete pracovní pantofle, nazouváky nebo sandály různých barev, ve kterých budete mít nohy jako v bavlnce. Zdravá chodidla ve zdravých botách! Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi poradíme s výběrem. Společně najdeme to pravé.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Ty pravé botky pro maximální pohodlí

  • pantofle
  • sandály

Stylová, zdravotní a antistatická

Jako výrobce a prodejce zdravotních bot dbáme také na jejich stylový design. Díky tomu si můžete užít krásné bílé botky nejen pro zdravotníky, ale také stylové černé nebo například neutrální hnědé. U nás si vybere každý. V nabídce máme nejen pracovní boty a antistatickou ESD obuv, ale také bezpečnostní obuv a vycházkové komfortní boty. Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy i pomůžeme s konečným výběrem. Choďte zdravě.