Home /Produkty /Bezpečnostní obuv

Bezpečnostní obuv, která nezklame

Potřebujete pracovní bezpečnostní boty, které jsou kvalitní a vydrží? V tom případě je pro vás ideální bezpečnostní obuv od nás, tipaboty.cz v Třebíči! K dispozici je vám dámská i pánská obuv, která splňuje ta nejpřísnější kritéria pro celé spektrum provozů a pracovišť. Bezpečnost vašich nohou je pro nás prioritou.

Kompletní nabídka pracovní obuvi Prohlédněte si kompletní katalogový list, který si můžete stáhnout. Více info zde

 

Nohy v bezpečí

 

Mezi důležité ochranné pomůcky patří bezpečnostní obuv, která dokonale ochrání vaše nohy za každé situace. V naší nabídce tak naleznete pracovní boty, které jsou kotníkové i vysoké. Samozřejmostí je protiskluzová podrážka, díky níž budete stát nohama pevně na zemi. Nechybí ani ochranná vlastnost S1 – boty jsou odolné vůči kyselinám a olejům. Kontaktujte nás a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a poradíme s výběrem.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Značková bezpečnostní obuv v různém provedení

  • kotníková
  • vysoká
  • kožená
  • textilní

Do horka i do zimy

Naše ochranná obuv se vyrábí v kožené i textilní variantě, stejně tak v kotníkové a vysoké. Ať už se jedná o polobotky nebo vyšší boty, barva bezpečnostní obuvi je vždy černá. Zároveň se hodí do každého prostředí pro celé spektrum provozů a pracovišť v různých teplotách. Díky tomu je naše bezpečnostní obuv brána jako letní i zimní a vybere si opravdu každý.

Ochranné pomůcky pro zdravé nohy

Ortopedická bezpečnostní obuv chrání vaše nohy v každé situaci. Z toho důvodu neuspěchejte výběr té pravé. Zvolte si výrobce a prodejce bezpečnostních bot, který vás nezklame. Jako český výrobce vám garantujeme maximální kvalitu nejen bezpečnostní obuvi, ale také antistatických bot, pracovních bot nebo stylové vycházkové obuvi. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem. Bezpečnost je u nás na prvním místě!