Home /Produkty /Barevná pracovní obuv

Vycházková obuv pro zdravé nohy

Komfortní obuv, která je pohodlná a bez rizika deformace nohy? Ano! Jako český výrobce a prodejce v Třebíči nabízíme vycházkové zdravotní boty v různém provedení, které mají zvýšené ortopedické účinky. Dámská i pánská komfortní obuv splňuje nejpřísnější kritéria zdravotní obuvi a díky tomu budou vaše nohy v těch nejlepších rukou, tedy v botách!

Kompletní nabídka pracovní obuvi Prohlédněte si kompletní katalogový list, který si můžete stáhnout. Více info zde

 

Choďte zdravě a komfortně

 

Naše ortopedická komfortní obuv je vysoce kvalitní a vhodná pro letní nošení nebo celoroční domácí nošení. Vybrat si můžete kožené pantofle a nazouváky, které jsou na klínu nebo v klasickém provedení s rovnou podrážkou. Veškerá obuv je značková a rozhodně vás nezklame. Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy nebo poradíme s výběrem té pravé obuvi pro vás.

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Komfort za každé situace

  • na klínu
  • klasická rovná podrážka

Stylové, pohodlné a barevné

Takové jsou naše vycházkové boty, ve kterých vás nohy bolet nebudou. Dámské i pánské pantofle vyrábíme v několika barvách. Mezi oblíbené patří modrá, červená, černá, zelená, hnědá, šedá, béžová a oranžová barva. Noste stylové boty, které mají zvýšené ortopedické účinky bez rizika deformace nohy. Opravdu se to vyplatí.

Ochrana pro vaše nohy

Mezi nejdůležitější ochranné pomůcky na pracovištích i v domácnosti patří ortopedické kvalitní boty, které vydrží a nezklamou. Na pracovištích bezpečnostní boty, doma vycházkové. Avšak pokaždé zdravotní! Vyberte si u nás pracovní obuv, antistatické ESD boty nebo jinou obuv, díky které vám jednou vaše nohy poděkují. Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo přes kontaktní formulář a my vám rádi poradíme. Zdravá chůze v komfortní obuvi. Pro zdravé nohy!